Running

Christopher Motta di USA y Mayrén Bisslik Heeringa di Aruba ta e Ganadornan di “37th Turibana Loop”

E di 37th Turibana 10.5K Loop organisa pa IBiSA a conoce su ganadornan absoluto diadomingo mainta, ora cu den cabayeros Christopher Motta di USA ta crusa e linea final dilanti edificio di MFA na Noord den 37:18 minuut. Poco rato despues, e prome dama Mayrén Bisslik Heeringa di Aruba ta yega final marcando e tempo di 47:51 minuut. E careda aki ta uno hopi popular y a conta cu participacion grandi tanto local como internacionalmente.

Den oranan trempan di marduga e participantenan a yega y a cuminsa prepara pa salida di e careda. Esaki a tuma lugar exactamente pa 6:00a.m. na momento cu e señal a keda duna y tur participante a cuminsa cu e trayecto di 10.5K.

E resultado oficial den categoria di edad pa damas y cabayeros ta como lo siguiente:

Ganadornan categoria 14-19 aña den damas:

1e lugar: Alejandra Kransen 50:42

2do lugar: Aishley Kransen 1:01:51

3er lugar: Nicole Acosta 1:20:53

Ganadornan categoria 14-19 aña den cabayeros:

1e lugar: Joshua Jansen 44:49

2do lugar: Xyqu Croes 48:40

3er lugar: Wuill Vrolijk 51:35

Ganadornan categoria 20-29 aña den damas:

1e lugar: Rosalien Faber 57:54

2do lugar: Arita Parra 58:25

3er lugar: Emelie Baxter 1:00:11

Ganadornan categoria 20-29 aña den cabayeros:

1e lugar: Christopher Motta 37:18

2do lugar: Galea Jesus 39:30

3er lugar: Gabriel Prato 40:48

Ganadornan categoria 30-34 aña den damas:

1er lugar: Kimberly Greaux 49:04

2do lugar: Yuly Tineo 49:47

3er lugar: Darlene Alias 52:11

Ganadornan categoria 30-34 aña den cabayeros:

1er lugar: Jonathan Busby 39:25

2do lugar: Oliver Christian 44:38

3er lugar: Ruliano Bernabela 45:25

Ganadornan categoria 35-39 aña den damas:

1er lugar: Mayrén Bisslik Heeringa 47:51

2do lugar: Yessayray Lopez 52:54

3er lugar: Adasha Koolman 53:59

Ganadornan categoria 35-39 aña den cabayeros:

1er lugar: Alrric Kock 41:26

2do lugar: Rigoberto v/d Linde 42:49

3er lugar: Cesar Osorio 45:05

Ganadornan categoria 40-44 aña den damas:

1er lugar: Myleydis Verdecia 48:03

2do lugar: Nathalie Naar 56:03

3er lugar: Alissa Hackel 1:00:35

Ganadornan categoria 40-44 aña den cabayeros:

1er lugar: Franc Tomasouw 44:03

2do lugar: Marcio Lopes Ribeiro 46:48

3er lugar: Albert Rodriguez 47:10

Ganadornan categoria 45-49 aña den damas:

1er lugar: Corina Linssen 1:01:42

2do lugar: Regina Angela 1:03:03

3er lugar: Melushka Flanegin 1:05:57

Ganadornan categoria 45-49 aña den cabayeros:

1er lugar: Joâo Da Silva 44:08

2do lugar: Roderick Koolman 48:29

3er lugar: Emilio Geerman 51:22

Ganadornan categoria 50-54 aña den damas:

1er lugar: Jovita Maduro 1:05:13

2do lugar: Isbelia Musso 1:07:52

3er lugar: Lou-Anne Weekley 1:11:18

Ganadornan categoria 50-54 aña den cabayeros:

1er lugar: David Janse 49:30

2do lugar: Anthony Horsfall 50:19

3er lugar: Alfredo Nicolaas 52:38

Ganadornan categoria 55-59 aña den damas:

1er lugar: Pauline Horsfall 49:38

2do lugar: Raiza Garcia 1:04:56

3er lugar: Milly Bagheri 1:14:07

Ganadornan categoria 55-59 aña den cabayeros:

1er lugar: Ricardo Sosa 59:26

2do lugar: Russel Sleat 1:02:59

3er lugar: Jacobus Kock 1:05:42

Ganadornan categoria 60 + aña den damas:

1er lugar: Maritza Correa 1:08:22

2do lugar: Julie Alcazar 1:14:59

3er lugar: Lidia Lacle 1:16:25

Ganadornan categoria 60 + aña den cabayeros:

1er lugar: Luis Machado 51:23

2do lugar: Mito Werleman 52:31

3er lugar: Armando Melendez 55:18

IBiSA ta felicita tur persona cu a participa na e “37 th Turibana 10.5K Loop 2016”. Un pabien

special ta bay pa e ganadornan den cada categoria cu a ricibi nan respectivo trofeo na final.

Most Popular

To Top